Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Telif Hakları

Webagi.net sitesi yasalara, hukuka, kişilik haklarına ve telif haklarına saygılı olmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

Web Ağı sitemiz (https://webagi.net ) 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “ yer sağlayıcı ” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre; Yayıncının hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘ uyar ve kaldır ’ prensibini benimsemiştir.  Telif hakkına konu olan eser yada eserlerin yasal olmaya bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@webagi.net mail adresi üzerinden mail atarak bize ulaşabilirler.

Mailiniz bize ulaştıktan sonra, gerekli incelemeler yapılarak şikayet edilen içerik veya içerikler incelenecek, ihlal olduğu düşünülen içerik veya içerikler siteden kaldırılacaktır.

Yasal Uyarı

Web Ağı ( https://webagi.net ) sitesi internet üzerinde ki en geniş kapsamlı bilgi sitesi olmayı amaçlamıştır. Bu yüzden içerdiği bilgilerin eğitimden teknolojiye, hastalıklardan alternatif tıpa, ilginç bilgilerden merak edilen ve bilinmeyenlere kadar çok geniş bir kategori yelpazesi vardır.

Web Ağı ( https://webagi.net ) sitesinde yer alan şifalı bitkiler, sağlık, hastalık vb. konular ile ilgili yazı, yorum, fotoğraf veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçmelisiniz. Aksi durumda web ağı ( https://webagi.net )  sitesi ve sahibi yasal bir sorumluluk kabul etmez ve yapılan uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Site içerisindeki yazılar ciddi araştırmalar yapılmak suretiyle çeşitli kaynaklardan siteye aktarılsa da yazıların doğruluğu konusunda site garanti veremez çünkü zamanla bilginin doğruluğu değişebilmektedir.

Web Ağı ( https://webagi.net ) sitesindeki bilgiler her gün güncelleştirilmediği için, sağlık açısından önemli olan bilgiler doktora danışılmadan kesinlikle uygulanmamalıdır. Web Ağı    ( https://webagi.net ) sitesindeki bilgiler yüzünden ya da bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibi yasal sorumluluk altında asla değildir.

Siteye kontrol dışı yazı yazılması durumunda dahi site sahibi kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Web Ağı ( https://webagi.net )sitesindeki bilgiler kesinlikle doktor muayenesinin yerine geçmez. Gerçek bir muayene, teşhis ve tedavi için, hasta ve doktorun bir araya gelmesi ve tam bir fizik muayene yapılması, gerekiyorsa bazı tahlil ve filmler istenmesi gerekir. Web Ağı ( https://webagi.net  )sitesine giren ve okuduklarını uygulayan kişilerden web ağı ( https://webagi.net )sitesi ve sahibi sorumlu değildir, siteye giren ve okuduklarını uygulayan kişiler web ağı ( https://webagi.net )sitesi ve sahibini asla dava edemez, hiçbir hak talep edemez.

Web Ağı ( https://webagi.net  ) ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıdaki maddeleri, kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.