Excel’de Çalışma Kitabını Açma – Excel Eğitimi

excelde-calisma-kitabini-acma-excel-egitimi

Excel’de Çalışma Kitabını Açma – Excel Eğitimi

Daha önce hazırlanmış bir çalışma kitabını açmak için backstage görünümünden aç sekmesi seçebiliriz veya Ctrl + O tuş kombinasyonunu kullanabiliriz.  Son çalıştığınız bir dosyayı açmak isterseniz backstage görünümünden en son sekmesine tıklarız. Bu bölümde en son çalışılan bütün kitapların isimleri bulunmaktadır. Açmak istediğimiz kitabın üzerine sol tıklamamız yeterlidir. Son yerler kısmında ise son çalışılan kitapların bulunduğu klasör isimleri bulunmaktadır. Klasöre sol tıklayarak konumlara erişebiliriz. Excel Eğitimi

Konumdan herhangi bir belgenin üzerine çift tıkladığınızda çalışma kitabı Excel içerisinde çalışma alanında görüntüleyebilirsiniz.

Excel Eğitimi

Arkadaşlar onuncu Excel eğitimi dersimizin sonuna geldik bu derste Excel’de çalışma kitabını açma işlemini öğrendik, derslerimi faydalı buluyorsanız bir yorumla taçlandırabilirsiniz. Eğer bu konuları ben biliyorum ileri konuları görmek istiyorum diyorsanız buradan bütün derslerime erişebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa konu altında mutlaka sorun, bir sonraki derste görüşmek duası ile.